27 квітня у Ватутіному відбувся концерт «Зустріч друзів» за участю хорових колективів ветеранів війни і праці Черкащини
Перед початком заходу з теплими словами вітань до всіх присутніх звернулися: перший заступник міського голови м.Ватутіне Дудник Таїсія Іванівна, заступник директора КУ «ОЦНТ та КОР» Глухенко Людмила Іванівна та голова ради ветеранів м.Ватутіне Котик Наталія Володимирівна. Концертну програму розпочали господарі – народний аматорський хор ветеранів війни та праці Ватутінського МПК під керівництвом Віктора Лещенка українською народною піснею в обробці О.Стадника «Гей, соколи!».
Дата опублікування: 2018-05-03 Читати докладніше >>
Стежками наших родоводів
17 березня ц.р. у Драбівському районному Центрі культури і дозвілля відбулося обласне фольклорне свято «Стежками наших родоводів». На це величне мистецько-родинне дійство завітали 20 творчих родин зі Смілянщини, Шполянщини, Золотоніщини, Чорнобаївщини, а також із Монастирищенського, Канівського та Драбівського районів, які порадували глядачів чудовим співом, грою на народних інструментах, старовинними побутовими танцями, а також прекрасними творами народного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
Дата опублікування: 2018-03-22 Читати докладніше >>
Творча лабораторія з питань збереження нематеріальної культурної спадщини
28 лютого 2018 року працівники Комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» провели творчу лабораторію з питань збереження нематеріальної культурної спадщини Черкащини. Незважаючи на складні погодні умови, участь у заході взяли 30 фахівців-фольклористів із Черкас, а також Драбівського, Звенигородського, Смілянського, Христинівського, Золотоніського, Черкаського районів та Білозірської об’єднаної територіальної громади.
Дата опублікування: 2018-03-06 Читати докладніше >>
Звітний концерт композиторів-аматорів Черкащини відбувся в обласному Будинку вчителя
23 грудня всіх любителів аматорського мистецтва знову зібрала ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ ПІСНЯ вже на звітному концерті композиторів-аматорів нашої області. І це не випадково. Адже на теренах нашої рідної Черкащини плідно працює ціла плеяда композиторів. А якщо бути точнішими – то це понад 100 талановитих самородків. Нині найвідоміші та найпопулярніші серед них – голова Спілки композиторів-аматорів Черкащини Володимир Байкін із Канева, Борис Камінський та Василь Нестеренко із Чорнобаїв...
Дата опублікування: 2017-12-26 Читати докладніше >>
ІІ міжрегіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Світлячок-2017» відбувся в Золотоноші
15 жовтня в Золотоніському районному Будинку культури відбувся ІІ міжрегіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва під назвою «Світлячок-2017», присвячений пам’яті бійця АТО з Піщаного – Руслана Шеремета, який загинув 3 роки тому на Луганщині. У заході взяли участь 20 колективів із Золотоноші, Сміли, Драбівського, Золотоніського, Катеринопільського, Чорнобаївського, Черкаського, Шполянського районів та Білозірської об’єднаної територіальної громади.
Дата опублікування: 2017-11-01 Читати докладніше >>
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©