Стежками наших родоводів
17 березня ц.р. у Драбівському районному Центрі культури і дозвілля відбулося обласне фольклорне свято «Стежками наших родоводів». На це величне мистецько-родинне дійство завітали 20 творчих родин зі Смілянщини, Шполянщини, Золотоніщини, Чорнобаївщини, а також із Монастирищенського, Канівського та Драбівського районів, які порадували глядачів чудовим співом, грою на народних інструментах, старовинними побутовими танцями, а також прекрасними творами народного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
Дата опублікування: 2018-03-22 Читати докладніше >>
Творча лабораторія з питань збереження нематеріальної культурної спадщини
28 лютого 2018 року працівники Комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» провели творчу лабораторію з питань збереження нематеріальної культурної спадщини Черкащини. Незважаючи на складні погодні умови, участь у заході взяли 30 фахівців-фольклористів із Черкас, а також Драбівського, Звенигородського, Смілянського, Христинівського, Золотоніського, Черкаського районів та Білозірської об’єднаної територіальної громади.
Дата опублікування: 2018-03-06 Читати докладніше >>
Обласне фольклорне свято Трійці (фоторепортаж)
4 червня ц.р. у мальовничому куточку Черкащини, смт.Буки Маньківського району, відбулося обласне фольклорне свято Трійці за участю аматорів із Черкас, Ватутіного, Умані, а також із Звенигородського, Катеринопільського, Монастирищенського, Христинівського, Тальнівського і Маньківського районів. До вашої уваги фоторепортаж цієї події. Обласний центр народної творчості щиро дякує всім учасникам цього феєричного свята.
Дата опублікування: 2017-06-12 Читати докладніше >>
6 ЧЕРВНЯ У БЕРЕЗНЯКАХ СМІЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ТРІЙЦІ
Регіональне фольклорне свято «Ой, ти, Трійце, зелен-свято» цього року зібрало аматорські фольклорні колективи із Смілянського, Канівського, Черкаського, Драбівського, Городищенського, Чорнобаївського районів, а також Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади, що на Катеринопільщині. В рамках свята була організована презентація творів майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Свої роботи представили майстри вишивки, кераміки, гончарс...
Дата опублікування: 2017-06-12 Читати докладніше >>
6 ЧЕРВНЯ У БЕРЕЗНЯКАХ СМІЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ТРІЙЦІ
Регіональне фольклорне свято «Ой, ти, Трійце, зелен-свято» цього року зібрало аматорські фольклорні колективи із Смілянського, Черкаського, Драбівського, Городищенського, Чорнобаївського районів, а також Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади, що на Катеринопільщині. В рамках свята була організована презентація творів майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Свої творчі доробки пр...
Дата опублікування: 2017-06-12 Читати докладніше >>
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©