ФОТОРЕПОРТАЖ ОБЛАСНОГО ФОЛЬКЛОРНОГО СВЯТА "З ГЛ?Б?Н НАРОДН?Х"
14 вересня в м.Черкаси в парку відпочинку "Перемога" відбулось обласне фольклорне свято "З глибин народних". До вашої уваги - фоторепортаж заходу.  
Дата опублікування: 2019-09-16 Читати докладніше >>
У с.Голов'ятине Смілянського району відбулось обласне свято Трійці «Ой, ти, Трійце, зелен-свято»
18 червня в затишне мальовниче Голов'ятине з’їхалися аматорські фольклорні колективи із Черкаського, Городищенського, Золотоніського, Кам’янського, Лисянського та Смілянського районів, а також із Білозірської, Балаклеївської, Березяківської, Ротмістрівської та Степанківської об’єднаних територіальних громад. Перед початком свята всі бажаючі мали чудову нагоду оглянути презентації творів майстрів-аматорів Черкащини, де свої творчі доробки представили майстри вишивк...
Дата опублікування: 2019-06-21 Читати докладніше >>
Стежками наших родоводів
17 березня ц.р. у Драбівському районному Центрі культури і дозвілля відбулося обласне фольклорне свято «Стежками наших родоводів». На це величне мистецько-родинне дійство завітали 20 творчих родин зі Смілянщини, Шполянщини, Золотоніщини, Чорнобаївщини, а також із Монастирищенського, Канівського та Драбівського районів, які порадували глядачів чудовим співом, грою на народних інструментах, старовинними побутовими танцями, а також прекрасними творами народного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
Дата опублікування: 2018-03-22 Читати докладніше >>
Творча лабораторія з питань збереження нематеріальної культурної спадщини
28 лютого 2018 року працівники Комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» провели творчу лабораторію з питань збереження нематеріальної культурної спадщини Черкащини. Незважаючи на складні погодні умови, участь у заході взяли 30 фахівців-фольклористів із Черкас, а також Драбівського, Звенигородського, Смілянського, Христинівського, Золотоніського, Черкаського районів та Білозірської об’єднаної територіальної громади.
Дата опублікування: 2018-03-06 Читати докладніше >>
Обласне фольклорне свято Трійці (фоторепортаж)
4 червня ц.р. у мальовничому куточку Черкащини, смт.Буки Маньківського району, відбулося обласне фольклорне свято Трійці за участю аматорів із Черкас, Ватутіного, Умані, а також із Звенигородського, Катеринопільського, Монастирищенського, Христинівського, Тальнівського і Маньківського районів. До вашої уваги фоторепортаж цієї події. Обласний центр народної творчості щиро дякує всім учасникам цього феєричного свята.
Дата опублікування: 2017-06-12 Читати докладніше >>
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©