ІІ міжрегіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Світлячок-2017» відбувся в Золотоноші

15 жовтня в Золотоніському районному Будинку культури відбувся ІІ міжрегіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва під назвою «Світлячок-2017», присвячений пам’яті бійця АТО з Піщаного – Руслана Шеремета, який загинув 3 роки тому на Луганщині.

У заході взяли участь 20 колективів із Золотоноші, Сміли, Драбівського, Золотоніського, Катеринопільського, Чорнобаївського, Черкаського, Шполянського районів та Білозірської об’єднаної територіальної громади.

Переможцями цьогорічного фестивалю стали:

у номінації «народна хореографія»

І місце (11-15років)

зразковий ансамбль танцю «Дивоцвіт» Драбівської дитячої школи мистецтв (художній керівник Олена Нестеренко);

І місце (16-25років)

студія танцю «Грація» Центру культури та дозвілля Білозірської ОТГ (керівник Ірина Боркут);

ІІ місце (11-15 років)

студія танцю «Грація» Центру культури та дозвілля Білозірської ОТГ (керівник Ірина Боркут);

ІІ місце (16-25років)

зразковий хореографічний колектив «Первоцвіт» (Чорнобаївський ЦДЮТ, с. Скородистик. Керівник Ольга Руденко);

ІІІ місце (11-15років)

зразковий хореографічний колектив «Росинка» Великоканівецького СБК Чорнобаївського р-ну (керівник Ольга Руденко);

у номінації «сучасна хореографія»

І місце (6-10років)

хореографічний колектив сучасного танцю «Еліт» Шполянського МБК (керівник Леся Осадчук);

І місце (11-15років)

зразковий колектив сучасного танцю «Тандем» Золотоніського БДЮТ (керівник Ольга Єрмолаєва);

І місце (змішана категорія)

хореографічний колектив «Сузір’я» Золотоніського БДЮТ (керівник Людмила Федина);

ІІ місце (6-10 років)

хореографічний колектив « Ми - діти козацького роду» с. Подільське Золотоніського р-ну (керівник Людмила Кухарчик);

ІІ місце (11-15 років)

хореографічний колектив Z-boys Z-qils спортивного клубу «UPiter» (керівник Петро Скитиба);

хореографічний колектив «Веселка» Вознесенського СБК Золотоніського

р-ну (керівник Наталія Кара);

ІІІ місце (6-10 років)

хореографічний колектив «Сузір’я» Золотоніського БДЮТ (керівник Людмила Федина);

ІІІ місце (11-15 років)

хореографічний колектив «Ритм» Гельмязівської дитячої музичної школи Золотоніського р-ну (керівник Світлана Козачок);

ІІІ місце (змішана категорія)

хореографічний колектив «Барви» с. Хвильово-Сорочин Золотоніського р-ну (керівник Яна Джулай).

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

хореографічний колектив сучасного танцю «Еліт» Шполянського МБК (керівник Леся Осадчук).

ГРАН-ПРІ

студія танцю «Грація» Центру культури та дозвілля Білозірської об’єднаної територіальної громади (керівник Ірина Боркут).






Дата опублікування: 2017-11-01 відділ інформаційного забезпечення
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©