Батьківщина Т.Г.Шевченка зустрічала юні таланти

30 червня на батьківщині Т.Г.Шевченка у Шевченківській школі-інтернаті з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Звенигородського району відбувся заключний етап обласного художнього пленеру «Тараса пензлі оживають».

В рамках заходу Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи на розкішній території стадіону організував багаті презентації творів декоративно-вжиткового мистецтва 50 майстрів-аматорів із Черкас, Звенигородського, Лисянського, Смілянського та Уманського районів.


Були тут і майстер-класи по гончарству, декупажу, лозоплетінню, виготовленню прикрас, ляльок-мотанок. Та найсмачнішим і найбажанішим для дітвори був майстер-клас по розпису медових пряників.

А для переможців та учасників обласного Шевченківського пленеру фахівці Центру організували концерт-вітання, на який із різних куточків Черкащини з’їхалися юні танцюристи, співаки та інструменталісти.

Прологом мистецького дійства була «Святкова привітальна» у виконанні дитячого хореографічного колективу Косарської ЗОШ Кам’янського району.

Після теплих слів вітань та вручення нагород у високе небо благословенної землі Великого Тараса линули пісні у виконанні аматорського дитячого вокального ансамблю «Перлинки» та юної співачки Єлизавети Чухліб Шевченківської школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, а також дитячого вокального ансамблю «Веснянка» та Дарини Хільченко із Великояблунівського СБК Смілянського району.

Надзвичайно тепло вітали присутні виступи майбутніх зірок мистецького Олімпу України - вихованців Звенигородської дитячої школи мистецтв: Анастасії Притульської (вокал), Анастасії Бондаренко (сопілка), хореографічного дуету у складі Вероніки Бондаренко і Максима Ломакіна та дуету скрипалів у складі Анастасії Притульської та Даші Зайченко.

 

Найбільшу ж хвилю оплесків за свій неповторний спів отримала Даша Зайченко.

Чимало приємних хвилин спілкування із пісенним мистецтвом подарували присутнім і учні Ротмистрівської ДМШ (філії с.Балаклея) Смілянського району: Володимир Єрмолаєнко, Юлія Радченко та Дар’я Валова.

Вишуканими мистецькими дарунками переможцям пленеру були виступи хореографічних колективів: «Фантазія» Хацьківського СБК Черкаського району та «Радість» Лисянського РБК.

Вершиною ж мистецької довершеності дитячої творчості цього концерту-вітання була дитяча толока «Гуртом легко і батька бити» у виконанні зразкового фольклорно-етнографічного колективу «Світлячок» Скориківської ЗОШ Золотоніського району.

 


Дата опублікування: 2018-07-02 Зав.відділу інформаційного забезпечення Надія Півториста
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©