Обласний семінар відбувся в Черкасах

19 листопада в Черкасах відбувся обласний семінар директорів, керівників художніх, завідувачів методичних відділів, методистів по клубній роботі РБК, МБК та представників структурних підрозділів ОТГ.

У семінарі взяли участь 53 представники із усіх міст та районів Черкащини, окрім Смілянського, Уманського та Христинівського районів, а також 19 представників із ОТГ.

На семінарі були підведені підсумки роботи клубних установ області за 2018 рік та зроблений аналіз творчої діяльності аматорських колективів усіх жанрів. Обговорювалося питання щодо стану охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини Черкащини на сучасному етапі.

Було розглянуто також питання про інновації як основний фактор розвитку культурно-освітньої роботи по організації змістовного дозвілля як для дорослого населення, так і для дітей та молоді у клубних закладах області.

Було також обговорено план та місця проведення масштабних обласних культурно-мистецьких заходів на 2019 рік та питання по звітності, з якими виступили представники Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації.


Дата опублікування: 2018-11-28 Зав.відділу інформаційного забезпечення Надія Півториста
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©