Семінар любительських об’єднань Черкащини відбувся в Звенигородці

 

 

10 квітня у Звенигородському районному Будинку культури зібралися 29 керівників любительських об’єднань та клубів за інтересами із Ватутіного, Городищенського, Звенигородського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Маньківського, Смілянського, Тальнівського, Уманського, Христинівського, Шполянського районів та Білозірської ОТГ.

Перед початком заходу всі присутні ознайомились із презентацією творчих робіт учасників любительських об’єднань та клубів за інтересами Звенигородського району, де широко було представлено: декоративно-вжиткове мистецтво, медову продукцію, страви української кухні та ін..

Відкрила семінар заступник директора КУ «ОЦНТ та КОР» Людмила Глухенко.

А далі із цікавою лекцією «Сучасні потреби - нові вимоги в організації культурно-дозвіллєвої діяльності в закладах культури Звенигородського району» виступила головний спеціаліст відділу культури і туризму Звенигородської РДА Юлія Письменна. Про основні нормативні документи діяльності любительських об’єднань та клубів за інтересами розповіла провідний методист відділу по роботі з клубними установами КУ «ОЦНТ та КОР» Людмила Азязова. А директор Мизинівського СБК Наталія Танцюра та художній керівник Моринського СБК Лариса Відоменко познайомили слухачів із особливостями та новинками в роботі любительських об’єднань та клубів за інтересами у їх клубних закладах.

Учасниками клубу «Ветеран» Звенигородського РБК був проведений по-домашньому теплий показовий захід «У колі друзів».

Відбувся на заході і майстер-клас по бісероплетінню, який провела Наталія Поліщук – зав.відділу патріотично-естетичного виховання та відродження українських народних традицій при Звенигородському РБК.

Завершився семінар засіданням круглого столу «Любительські об’єднання та клуби за інтересами. Проблеми та шляхи їх вирішення».


Дата опублікування: 2019-04-12 Зав.відділу інформаційної діяльності Надія Півториста
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©