В Черкасах відбувся обласний семінар для керівників колективів інструментального жанру

 

 

15 квітня в приміщенні Черкаського міського Будинку культури ім.І.Кулика працівники Комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради у співпраці із керівниками провідних колективів інструментального жанру цього закладу провели обласний семінар для методистів інструментального жанру РБК, МБК та керівників інструментальних колективів Черкащини.

У навчанні взяли участь 32 фахівці-інструменталісти із Ватутіного, Смілянського, Звенигородського, Корсунь-Шевченківського, Чорнобаївського, Маньківського, Тальнівського, Черкаського, Драбівського, Чигиринського, Шполянського районів та Бузівської ОТГ.

Розпочала навчальний процес заступник директора КУ «ОЦНТ та КОР» Глухенко Людмила Іванівна, яка оголосила результати переатестації колективів, що мають почесні звання «народний» та «зразковий». В зв’язку з цим були детально обговорені стан, проблеми та перспективи розвитку інструментального жанру на теренах Черкащини.

В рамках семінару Анатолій Рубан, керівник народного аматорського театру хореографічних мініатюр «Артанія», провів майстер-клас по грі на духовому дерев’яному інструменті дудук.


Учасники семінару відвідали концерти-лекції за участю інструментального ансамблю «Акварелі» (керівник Олена Сергєєва), ансамблю народної пісні «Ярославна» (керівник Валентина Махник) та естрадного ансамблю «LocoMotiveBrass» (керівник Олександр Лісун).

 

 

 

На семінарі були також презентовані та вручені методичні розробки по звукозапису музичних творів інструментального жанру та особливостях створення аудіоміксу.

Завершився захід традиційним «круглим столом», на якому були підведені підсумки роботи семінару.

 

 


Дата опублікування: 2019-04-17 Зав.відділу інформаційної діяльності Надія Півториста
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©