Кращі духові оркестри Черкащини вітали Смілу з Днем народження

14 вересня в Смілі, в рамках заходів з нагоди Дня міста традиційно відбулось свято духової музики.

У святі взяли участь шість оркестрів із Канева, Маньківки, Монастирища, Тального, а також із Старого Ковраю Чорнобаївського району та Набутова Корсунь-Шевченківського району.

Свято було організоване і проведене фахівцями КУ «ОЦНТ та КОР» у тісній співпраці зі Смілянським відділом культури.

Концерт розпочав народний аматорський духовий оркестр Маньківського районного Центру культури та дозвілля (художній керівник - Василь Монько, диригент – Анатолій Шинкаренко). Колектив продемонстрував високий рівень виконання, показав повністю оновлену програму, чим дуже приємно вразив слухачів.

Глядачі тепло зустрічали і дитячий духовий оркестр закладів загальної середньої освіти Набутівської сільської ради (керівник Володимир Білий), що вперше взяв участь в обласному святі. Юні інструменталісти вразили своїм оригінальним виступом. В концерті прозвучали і оркестрові речі, і твори з солістами (вокальний дует та ксилофон у супроводі оркестру).

 

Справжньою родзинкою заходу був виступ ансамблю духових інструментів «Квінта-М» Монастирищенського РЦКД (керівник Сергій Наумець), у виконанні якого прозвучали: відома всім «Черемшина», «Облада-обладі» Джона Леннона, аргентинське танго «Кумпарсіта» та ін..

Сподобався присутнім і виступ духового оркестру Канівського коледжу культури і мистецтв (відокремленого структурного підрозділу Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини) під керівництвом досвідченого майстра своєї справи Ростислава Близнюка.

Належний рівень виконавської майстерності та сценічної культури показав на заході народний аматорський духовий оркестр «Сурми Тальнівщини» Тальнівського РБК, яким багато років керує Володимир Таран.

Та найбільше захоплення у присутніх викликали учасники народного аматорського духового оркестру Староковрайського СБК Чорнобаївського району (художній керівник Аркадій Однодворцев), які завершили концертну програму. Відрадно, що кожний виступ цього колективу підкреслює високий професіоналізм його керівника та оркестрантів і є завжди очікуваним. Так і цього разу глядачі співали і танцювали під «Смереку», «Горішки» та ін..

Всі колективи-учасники та окремі виконавці були нагороджені почесними грамотами КУ «ОЦНТ та КОР» та отримали цінні подарунки від Смілянського відділу культури.


Дата опублікування: 2019-09-17 Провідний методист відділу народної творчості Федір Янаков
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©