Обласне свято родинної та сімейної творчості "Родинні скарби Черкащини" відбулось у Черкасах

 

На це традиційне свято прибуло 26 творчих колективів із Звенигородського, Драбівського, Золотоніського, Смілянського, Черкаського, Чигиринського районів та Балаклеївської, Мокрокалигірської та Сагунівської ОТГ. Почесними гостями на цьому святі талантів були: відомий далеко за межами Черкащини, неодноразовий лауреат Всеукраїнського фестивалю «Мелодія двох сердець» вокальний дует у складі заслуженого працівника культури України Миколи Масюка та його дружини Любові із Канівського РБК, а також креативний хореограф, інструменталіст, постановник самобутніх хореографічних мініатюр, представник талановитої творчої родини з Чорнобаївщини Анатолій Рубан.

У фойє міського Будинку культури ім.І.Кулика, де проходив захід, всі охочі мали змогу оглянути велику презентацію творів образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва майстрів-аматорів із Корсунь-Шевченківського, Смілянського районів та Степанківської ОТГ. Віталій Сінько та його дружина Інна із с. Драбівка Корсунь-Шеченківського району представили роботи з дерева і цікаву вишивку, Степанківська ОТГ порадувала гончарством, а майстри Смілянського району вирізнялися з-поміж інших своїми декоративними свічками, сувенірами, прикрасами з бісеру, красивими вишитими пейзажами і натюрмортами.

Розпочав свято аматорський родинний вокальний квартет у складі Світлани Ткаченко, Катерини Вдовіної, Тетяни Калити і Надії Шеляг Звенигородського РБК піснею О.Тищенка «Браття-українці».

А далі до всіх присутніх із теплими словами вітань звернулася директор Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Таміла Іванова.

В концертній програмі свята прозвучали: віночок українських народних мелодій та веснянка «Весна-паняночка» у високопрофесійному виконанні Василя Сириці, Ніни Сириці та Анни Христенко із Драбівського районного Центру культури і дозвілля.

 

Чудовими українськими піснями порадували присутніх: аматорський родинний колектив Задорожніх Балаклеївського СБК Балаклеївської ОТГ, аматорський родинний вокальний квартет «Зорі» Топилівського СБК Сагунівської ОТГ, аматорський родинний вокальний дует у складі сестер Анни та Марії Горянських (Мокрокалигірська ОТГ), дует у складі Ганни та Василини Половникових із Чигиринської ДМШ та аматорське вокальне тріо «Мальви» Погребського СБК Драбівського району.

 

Бурхливою хвилею оплесків вітали глядачі виступи народного аматорського родинного ансамблю «Розрада» Степанівського СБК Драбівського району (із українськими народними піснями «Темна нічка-петрівочка» та «Семенко») і вищезгаданого вокального квартету Звенигородського РБК із старовинною піснею «Ой, зійдімося, роде!».

Неперевершеним співом подивував вибагливих черкаських глядачів родинний дует Масюків, а феєричним «Танцем з шаблями» - Анатолій Рубан.

Всім колективам-учасникам, окремим представникам творчих родин та майстрам народної творчості були вручені почесні грамоти КУ «ОЦНТ та КОР».


Дата опублікування: 2019-10-07 Зав.відділу інформаційного забезпечення Надія Півториста
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©