Обласний семінар відбувся в Черкасах

28 листопада в актовій залі Будинку Федерації профспілок Черкаської області відбувся обласний семінар для директорів, керівників художніх, завідувачів методичних відділів, методистів по клубній роботі районних і міських будинків культури та представників структурних підрозділів ОТГ.

У семінарі взяли участь 130 представників майже із усіх районів, міст та ОТГ Черкащини.

Відкрила семінар директор КУ «ОЦНТ та КОР» Таміла Василівна Іванова.

Про порядок моделювання оптимальної мережі закладів культури області та з рекомендаціями щодо оновлених форм звітності про діяльність клубних закладів за 2019 р. розповіла начальник відділу культурно-освітньої роботи Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА Наталія Сергіївна Осипенко.

Із лекцією «Культурні креативні індустрії» виступила Олена Юріївна Помогайбо, викладач теоретичних дисциплін Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака-Артемовського.

Заступник директора КУ «ОЦНТ та КОР» Людмила Іванівна Глухенко підвела підсумки роботи клубних закладів області за 2019 рік та ознайомила із перспективним планом роботи Центру на 2020 рік. Зробила також детальний аналіз роботи колективів театрального жанру за минулий рік та розповіла та основні завдання діяльності театральних колективів на рік наступний.

Із доповіддю «Діяльність закладів культури області в умовах децентралізації» виступила завідувач відділу по роботі з клубними установами Центру Кучменко Тетяна Вікторівна.

Про проблеми та перспективи хореографічного жанру розповіла завідувач відділу народної творчості Янакова Наталія Олександрівна, вокально-хорового жанру - провідний методист цього відділу Гузніна Лариса Василівна.

Із аналізом роботи колективів інструментального жанру за 2019 рік виступив провідний методист цього ж відділу Янаков Федір Борисович.

Наприкінці семінару актуальну доповідь «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини» зробила зав.відділу фольклору та етнографії Сайченко Наталія Михайлівна.

Завершився семінар презентацією зразків сценічного народного одягу для аматорських колективів від приватного підприємства «Українка» (директор та головний художник Наталія Крамна-Таран).


Дата опублікування: 2019-11-29 Зав.відділу інформаційної діяльності Півториста Н.С.
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©