Обласний конкурс читців-аматорів «Тарасова вершина» відбувся в Черкасах

4 березня у приміщенні обласного художнього музею фахівці КУ «ОЦНТ та КОР» провели традиційний обласний огляд-конкурс читців-аматорів, присвячений 206-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Особливістю цьогорічного конкурсу було виконання учасниками, окрім творів Т.Г.Шевченка та власних творів, ще й поезій В.Симоненка.

У заході взяли участь 123 читці-аматори із Черкас, Сміли, Канева, Черкаського, Кам’янського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського, Маньківського, Драбівського, Золотоніського, Городищенського, Шполянського районів, а також із Мокрокалигірської, Березняківської, Набутівської, Руськополянської, Шполянської, Степанківської, Великохутірської, Вільшанської ОТГ.

У зв’язку із великою кількістю учасників конкурсанти були поділені на 2 групи: молодшу (діти до 14 років) та старшу (вікова категорія від 15 років і старші).

Головами журі були: заслужена артистка України Тамара Власенко та провідний актор Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка Михайло Кондрацький.

 

Переможцями цьогорічного огляду-конкурсу стали:

в номінації «дорослі»

І місце

Микола Потапенко (Маньківський РЦКіД)

ІІ місце

Тетяна Коханій (Драбівський РЦКіД)

Валерій Маснюк (м.Черкаси)

ІІІ місце

Олександра Алєксєєва (Руськополянська ОТГ)

Оксана Лимар (Шполянський р-н)

Раїса Овсієнко (Смілянський р-н)

 

в номінації «учнівська молодь»

І місце

Віталій Пономар (Маньківський р-н)

 

ІІ місце

Вікторія Онищенко (Мокрокалигірська ОТГ)

Богдан Максименко (Вільшанська ОТГ)

ІІІ місце

Ірина Задорожна (Набутівська ОТГ)

Анна Христенко (Драбівський РЦКіД)

Ірина Кожухар (Корсунь-Шевченківський РБК)

 

в номінації «студентська молодь»

І місце

Вячеслав Набієв (Канівський коледж культури і мистецтв)

ІІ місце

Анастасія Колісник (Канівський коледж культури і мистецтв)

Анна Колесник (Смілянський р-н)

ІІІ місце

Денис Громадський (м.Канів)

Ірина Давиденко (м.Канів)

Анастасія Буличова (м.Канів)

 

в номінації «діти»

І місце

Яна Ноздренко (Черкаський р-н)

Вероніка Новицька (м.Канів)

Євген Бринзей (Городищенська ДШМ)

Анастасія Задорожна (м.Канів)

 

ІІ місце

Сергій Іванченко (м.Канів)

Софія Шаталова (Городищенська ДШМ)

Андрій Луценко (м.Черкаси)

Анна Педько (Смілянський р-н)

ІІІ місце

Веніамін Плотніков (Кам’янський р-н)

Владислав Сокуренко (Мокрокалигірська ОТГ)

Вікторія Коломієць (Смілянський р-н)

Аліна Томощук (Золотоніський р-н)

Дмитро Остапенко (м.Черкаси)

Евеліна Квітко (м.Канів)

Дмитро Паламарчук (м.Канів)

Марія Селезень (м.Сміла)

в номінації «авторські твори»

І місце

Надія Громадко (Вільшанська ОТГ)

 

ІІ місце

Людмила Лазуренко (Корсунь-Шевченківський РБК)

 

ІІІ місце

Дарина Демченко (Вільшанська ОТГ)

 

в номінації «аматорські колективи»

І місце

дитячий театральний колектив «Позитивчик» Маньківської ДШМ (керівник Лариса Плахтій)

ІІ місце

народний аматорський театральний колектив «Березіль» Березняківської ОТГ (художній керівник Оксана Левченко)

 

дитяча театральна студія «Фенікс» (м.Канів, керівники О.Ваганова та В.Кремер)

 

ІІІ місце

театральна студія «Смайлик» Шполянської ОТГ (керівник Оксана Гень)

 

театральна студія «Школярик» Червонослобідської ОТГ (керівник Наталія Лук’яненко).

 

Спеціальними дипломами були відзначені:

Валерій Маснюк (номінація «найстарший учасник»), м.Черкаси;

Христина Габак (номінація «наймолодший учасник»), Смілянський р-н;

Олександра Таран (номінація «найартистичніший образ»), Маньківська ДШМ;

літературно-мистецький дует у складі Дмитра Бухне і Таїсії Слободян (номінація «глядацька симпатія»), Набутівська ОТГ;

Анастасія Буличова (номінація «відкриття року»), м.Канів;

Софія Ткаченко (номінація «глядацька надія»), Степанківська ОТГ.

Щиро вітаємо переможців і учасників конкурсу та зичимо подальших творчих успіхів.






Дата опублікування: 2020-03-05 Зав.відділу інформаційного забезпечення Надія Півториста
ОЦНТ та КОР. м. Черкаси 2012 ©